Inni dla nas

Kamila Budka

Zdobywczyni I miejsca w Konkursie Literackim DMD - Dzieci Mogą Dużo

Pozdrowienia

Pozdrowienia od Michała ze szczytu Kościelec

Pozdrowienia z Raby Wyżnej

Kraków - Zalew Bagry 2020! Challenge w pływaniu open water!

https://facebook.com/events/s/pop%C5%82ynmy-razem/730586417731852/?ti=cl

Kraków - Zalew Bagry 2020!
Challenge w pływaniu open water!
Wydarzenie jest inspirowane promowaniem Stowarzyszenia Pro Salute działającego na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową.
https://www.facebook.com/StowarzyszenieProSalute/
Czy pływasz w piance czy bez, nie ma to znaczenia, popłyńmy razem! Każdy, kto będzie towarzyszył na tym odcinku zmobilizuje mnie do dalszej "walki"! Oczywiście nie musi to być tylko ten kawałek... A jeżeli ktoś chciałby pomachać z lądu? Jak najbardziej! A może poda butelkę z wodą..?:) Zapraszam wszystkich, szczególnie z sekcji pływackiej Krakowskiego Klubu Morsów Kaloryfer! Mam nadzieję, że znajdziecie czas, żeby chociaż jedno kółko zrobić więcej niż zwykle.
Na mapce zaznaczyłem dwukilometrową pętlę, a czerwonym kolorem odcinek, gdzie siada psychika. Tam dopada zmęczenie, za każdym razem walczę z myślami o zejściu na ląd. Na tym odcinku odczuwalna jest mocna różnica temperatury wody, przynajmniej +/-2C. Jest to też w miarę "bezpieczny" odcinek, wolny od łódek, wędkarzy i innych mechanicznych pływaków.
Proponowana godzina rozpoczęcia 10:00 26-07-2020 przy słynnych schodach KKM Kaloryfer!
Mam nadzieję, że pływacy pójdą moim śladem, bo każda taka akcja zwróci uwagę na istniejący problem. I niezależnie gdzie.. nie musi to być Kraków, ale każde miejsce w Polsce, gdzie można bezpiecznie oddać się urokom pływania open water!